Suņa profila izveidošana
Kā atrast sava suņa šķirni, reģistrējoties?
Mūsu lietotnē esam izmantojuši Stenfordas suņu šķirņu klasifikatoru. Lai atrastu Jūsu suņa šķirni, nepieciešams:

  1. Zināt pilnu šķirnes nosaukumu. Piemēram, ja Jūsu suns ir špics, tad pilns šīs šķirnes nosaukums ir Pomerānijas špics.
  2. Sākt meklēšanu, ievadot pirmos burtus, kas ir pilnā šķirnes nosaukumā. Proti, lai meklētājs atrastu Jums vajadzīgo, meklējumi jāuzsāk, ievadot vārdu Pomerānijas.
  3. Suņa šķirnes nosaukums jāievada valodā, kurā izmantosiet aplikāciju. Ja izmantojat latviešu valodu, tad šķirne, attiecīgi, arī jāievada latviešu valodā.
Apzināmies, ka ar pilno šķirnes nosaukumu varētu rasties neskaidrības, turklāt dažādās valodās tas var krasi atšķirties. Jūsu ērtībai publicējam tabulu, kurā varat apskatīt pilno šķirņu nosaukumus, un salīdzināt, kādi tie ir citās valodās.

Mans suns ir adoptēts no patversmes, un es nezinu tā šķirni. Kā lai atrodu to sarakstā?
Šādiem gadījumiem mēs piedāvājam opciju "Bezšķirnes suns". Meklētājā to varat atrast:
EN - Mutt
LV - Bezšķirnes suns
RU - Беспородная собака
Kā man rīkoties, ja sarakstā neatrodu sava suņa šķirnes nosaukumu?
Ja esat sekojis 1.punktā minētajām norādēm, neraizējieties, tātad, nezināmu iemeslu dēļ Jūsu suņa šķirne nav minēta Stenfordas suņu šķirņu klasifikatorā. Lūdzu, atsūtiet mums personīgu ziņu Facebook, un mēs pievienosim Jūsu mīluļa šķirnes nosaukumu kādā no nākamajām beta testa režīma versijām. Bet pagaidām, iesakām izvēlēties kādu no Jūsu sunim radniecīgām šķirnēm. Lai to atrastu, lūdzu izmantojiet pilno šķirņu nosaukumu tabulu, kas pieejama trīs valodās.
Kā rīkoties, ja reģistrējoties esmu norādījis vīriešu kārtas dzimumu, bet profilā uzrāda sievietes?
Esam jau apzinājuši šo problēmu un nākamajā versijā tā būs novērsta. Pareizo suņa dzimumu var norādīt, rediģējot tā profilu.
Login/Reģistrācija
Kā rīkoties, ja izmantojot Android versiju, nevaru ielogoties no Facebook?
Ir gadījumi, kad Android operētājsistēmas tālruņos, ielogošanās no Facebook nav iespējama, un sistēma ziņo par kļūdu. Mēs šo problēmu esam apzinājuši un strādājam pie tā, lai to novērstu. Pagaidām lūdzam reģistrēties, izmantojot e pastu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ko darīt, ja login un parole tiek noraidītas?
Ļoti iespējams, ka šī kļūda parādās vairāku iemeslu dēļ:

  1. Ja lietotnes saskarne jeb interfeiss Jums ir angļu valodā, tad varējāt nejauši kļūdīties, nospiežot Sign in (Ieeja), kaut vajadzēja Sign up (Reģistrācija). Tāpēc, ievadot e pastu un paroli, sistēma ziņo par kļūdu, norādot, ka Jūsu dati nav derīgi. Šādā gadījumā, Jums jāatgriežas iepriekšējā pozīcijā un jāveic reģistrācija, noklikšķinot Sign up.
  2. Tāpat, iespējams, ka pirms laika jau esat bijis reģistrējies vietnē petsensus.com. Ja atbildat apstiprinoši, tad mobilai lietotnei Jums būs jāreģistrējas no jauna, jo šie divi servisi nav saistīti.
Ja neskatoties uz iepriekš lasīto, sistēma pie reģistrācijas tomēr turpina ziņot par kļūdu, Jūs varat nosūtīt pieprasījumu par paroles maiņu, vai atkārtoti reģistrēties, izmantojot citu e pasta adresi.

Ko darīt, ja aizmirsusies parole?
Ja aizmirsusies parole, kuru ievadījāt, reģistrējoties, tad Jums jānosūta pieprasījums par paroles maiņu, un tā tiks nosūtīta uz Jūsu e pastu.
Ar ko atšķiras vietne petsensus.com un mobilā lietotne Petsensus?
Mūsu komandas mērķis ir palīdzēt suņu īpašniekiem, tāpēc mēs izstrādājam dažādus instrumentus šī mērķa sasniegšanai. Vietnes petsensus.com pamatideja ir tā saukto ziņojumu funkcionalitāte ar ieteikumiem par Jūsu četrkājainā drauga veselību un aprūpi. Petsensus mobilā lietotne, savukārt, ir palīgs un navigators drošām un priecīgām pastaigām. Vietne un lietotne ir atsevišķi servisi, tāpēc katrā no tiem jāreģistrējas atsevišķi.
Pastaiga
Ko darīt, ja esam izgājuši pastaigā, bet neredzam citus suņus?
Patlaban lietotne ir beta testa versijā un lietotāju skaits ir neliels, tāpēc pilnīgi iespējams, ka savā tuvākajā apkārtnē neredzēsiet nevienu citu suni. Tuvākais rādiuss, kuru varat redzēt ir 2 km. Ja pastaigā esot, redzat atzīmes (pinus), bet neredzat citus suņus, tad patiešām - 2 km rādiusā neviens cits suns pašreiz nestaigā.
Kā rīkoties, ja pazūd visas atzīmes (pini)?
Pamēģiniet pabeigt pastaigu un tad atkal uzsākt to no jauna.
Ko iesākt, ja lietotnē neuzrādās mana reālā atrašanās vieta?
Ir vairāki iespējamie varianti:

  1. Jūsu GPS ir izslēgts un lietotne nespēj konstatēt Jūsu atrašanās vietu.
  2. Jums ir ieslēgts VPN (Virtuālais privātais tīkls), tāpēc uzrādās Jūsu virtuālā tīkla atrašanās vieta. Mēs iesakām izmantot lietotni ar ieslēgtu GPS, lai izmantotu tā lietošanas priekšrocības.
Čats
Čatā nevaru identificēt avatāru, kas man uzrakstījis. Tā vietā parādās balts aplītis.
Esam jau apzinājuši šo problēmu, tā tiks novērsta nākamajā beta versijā.
Made on
Tilda