Mobilā lietotne Petsensus
Slēgtais beta-tests
Piedalieties slēgtajā Petsensus
lietotnes testēšanā
1. solis
Lejuplādējiet un instalējiet lietotni
2. solis
Reģistrējieties un izveidojiet suņa profilu. Pievienojiet otru suni, ja jums tāds ir.
3. solis
Dodieties pastaigā, nospiežot attiecīgo pogu uz ekrānā redzamās kartes, pēc tam izvēlieties jūsu suņa statusu, vai nomainiet to pastaigas laikā.
4. solis
Apskatiet veterinārās klīnikas, zooveikalus un suņu kopšanas salonus - frizētavas, izmantojiet filtrus, lai redzētu tikai jūsu kritērijiem atbilstošos pakalpojumu sniedzējus.
5. solis
Slēgtā beta-testa režīmā lietotnes apmeklētāju skaits būs neliels. Dodieties pastaigā kopā ar citu beta-testētāju, atrodiet viņu kartē, apskatiet suņa profilu un pamēģiniet uzaicināt viņu čatā, un uzsākt jūsu kopīgo saraksti.
6. solis
Pastaigas laikā apskatiet atzīmes (pinus), kas atrodas jūsu tuvumā. Aplūkojiet tās jeb nodrošiniet atgriezenisko saiti, izmantojot attiecīgās spiedpogas. Pamēģiniet pastāvīgi izveidot atzīmi jeb pinu, pievienojot tam foto.
Atradāt kļūdu?
Ja aplikācijas lietošanas laikā sastopaties ar problēmām, lūdzu iepazīstieties ar - Bieži uzdoto jautājumu un atbilžu sarakstu (FAQ). Ja tur neatradāt risinājumu, lūdzu uzrakstiet mums personīgu ziņu Facebook.
Uzrakstīt
7. solis
Lūdzu dodiet atgiezenisko saiti par mūsu lietotni.
Lūdzu novērtējiet, cik noderīga Jums šķiet mūsu lietotne
1
10
Sniedziet savu vērtējumu par navigācijas funkciju ērtumu
1
10
Novērtējiet, cik ērta ir meklēšanas funkcija
1
10
Novērtējiet, cik ērta ir atzīmju (pinu) kartē izmantošana
1
10
Novērtējiet pastaigas režīma ērtumu
1
10
Kas patika vislabāk?
Visi foto un video materiāli ir to publicētāju īpašums un tiek izmantoti tikai demonstrācijai. Lūdzu neizmantojiet tos komerciālos nolūkos.
Made on
Tilda